Teadustöötuba kaanepilt

Mis On Teadustöötuba?

Teeme Keemiat teadustöötuba on õpetlik ja kaasahaarav programm, kus osalejad saavad väikestes gruppides viia läbi oma kätega erinevaid keemilisi katseid. Paar tundi täis mullitavaid jooke, värvilisi vulkaane ja muinasjutulisi udukogusid ennekõike lastele, kuid on kohandatav ka täiskasvanutele.

Teadustöötoa eesmärk on tekitada osalejates huvi praktilise keemia vastu ning õpetada nii noortel kui vanadel nägema teadust meid ümbritsevates nähtustes. Iga töötoa ülesande juures on kindlasti abiks meie teadusteatri läbiviijad, kes tagavad lastele kõik vajalikud vahendid ning vastutavad nende ohutuse eest.

Lastele etteantud ülesanded ei ole vaid lõbutsemiseks vaid need aitavad lahendada teadatuntud loodusseadusi, millele me tihtipeale ei pööra suuremat tähelepanu. Grupis tegutsemine annab lastel võimaluse arenda oma meeskonna töö oskusi ning avastada enda jaoks midagi uut ja põnevat.

Peamiselt panustan ohutumate komponentidega tehtavatele õpetlikele ja visuaalselt efektsetele teaduskatsetele, millest mõnda saab kodus koos vanematega järele teha.

Teadusöötuba
Teeme Keemiat etenduse hind

Alates 250€

Teeme Keemiat osalejate vanus

4-17 aastat

Teeme Keemiat katsete arv

6-10 katset

Teeme Keemiat etenduse kestvus

90-180 min

Turvalisus Ennekõike

Enne programmi algust räägivad meie töötoa läbiviijad lastele või täiskasvanutele, millega tuleb erinevate katsete läbiviimisel arvestada. Esinejad on valmis vastama laste küsimustele ning jagada keemia-füüsika alaseid teadmisi.

Lapsevanemana võid kindel olla, et tuleb äge ja silmaringi avardav teadustöötuba! Ja loomulikult koristame peale keemilist teadusshow enda järel kõik ära ja laseme Teil planeeritud kavaga edasi liikuda.

Kutsu Meid Enda Juurde

Teeme töötubasid alates lasteaedadest kuni firmapidudeni välja, mille vahele mahuvad ka sünnipäevad, suvepäevad ja erinevad teadusmessid! Huvitavad katsed on valitud vastavalt vanusegrupile ning osalistele on elamus garanteeritud!

Töötuba saab viia läbi absoluutselt kõikjal – olgu see maja tagahoov, väike korter või tänavanurgake – tähtis, et osalejatel oleks tegutsemiseks ruumi.

Saada päring