TEADUSTÖÖTUBA

Äratame koos lastes huvi teaduse vastu!

Teadustöötuba kaanepilt

TEADUSTÖÖTUBA

Teeme Keemiat teadustöötuba on õpetlik ja kaasahaarav programm, kus osalejad saavad väikestes gruppides viia läbi oma kätega erinevaid keemilisi katseid. Paar tundi täis mullitavaid jooke, värvilisi vulkaane ja muinasjutulisi udukogusid ennekõike lastele, kuid on kohandatav ka täiskasvanutele. Teadustöötoa eesmärk on tekitada osalejates huvi praktilise keemia vastu ning õpetada nii noortel kui vanadel nägema teadust meid ümbritsevates nähtustes. Iga töötoa ülesande juures on kindlasti abiks meie teadusteatri läbiviijad, kes tagavad lastele kõik vajalikud vahendid ning vastutavad nende ohutuse eest.

Lastele etteantud ülesanded ei ole vaid lõbutsemiseks vaid need aitavad lahendada teadatuntud loodusseadusi, millele me tihtipeale ei pööra suuremat tähelepanu. Grupis tegutsemine annab lastel võimaluse arenda oma meeskonna töö oskusi ning avastada enda jaoks midagi uut ja põnevat.

Peamiselt panustame ohutumate komponentidega tehtavatele õpetlikele ja visuaalselt efektsetele teaduskatsetele, millest mõnda saab kodus koos vanematega järele teha.

Töötuba
Teeme Keemiat hind 200
Teeme Keemiat vanus 4-17
Teeme Keemiat katsed 4-8
Teeme Keemiat kestvus 45-120

MIDA ME TEEME

Vaata rohkem

TURVALISUS ENNEKÕIKE

Enne programmi algust räägivad meie töötoa läbiviijad lastele või täiskasvanutele, millega tuleb erinevate katsete läbiviimisel arvestada. Esinejad on valmis vastama laste küsimustele ning jagada keemia-füüsika alaseid teadmisi. Lapsevanemana võid kindel olla, et tuleb äge ja silmaringi avardav teadustöötuba! Ja loomulikult koristame peale keemilist teadusshow enda järel kõik ära ja laseme Teil planeeritud kavaga edasi liikuda.

KUTSU MEID ENDA JUURDE

Teeme töötubasid alates lasteaedadest kuni firmapidudeni välja, mille vahele mahuvad ka sünnipäevad, suvepäevad ja erinevad teadusmessid! Huvitavad katsed on valitud vastavalt vanusegrupile ning osalistele on elamus garanteeritud! Töötuba saab viia läbi absoluutselt kõikjal – olgu see maja tagahoov, väike korter või tänavanurgake – tähtis, et osalejatel oleks tegutsemiseks ruumi.

Teeme Keemiat puhtus

Puhtus peale etendust!
Teadusteatri ajal tekkinud prügi koristame alati enda järel ilusti ära.

Teeme Keemiat kaasatus

Interaktiivne kaasatus!
Kõik vabatahtlikud saavad katsetes osa võtta ning iseseisvalt läbi viia.

Teeme Keemiat elamus

Elamusrikas kogemus!

 

Äratame koos lastes huvi teaduse vastu ning kingime unustamatuid emotsioone!

Teeme Keemiat asukoht

Etendused üle Eesti!
Tuleme esinema Teie poolt määratud kohta – toimugu see hoovis või kohvikus.

TEADUS INSPIREERIB LAPSI

Kui teid on juba külastanud erinevad animaatorid, mustkunstnikud või muud meelelahutajad ja te ei tea, kuidas näiteks sünnipäeval külalisi üllatada, siis teadusteater Teeme Keemiat on just SEE MIDA OTSITE!

Saada präing