TEADUSTEATER TULEGA

Positiivsete ja tuleohtlike emotsioonide meri garanteeritud!

Teadusteater tulega kaanepilt

TEADUSSHOW

Teeme Keemiat teadusteater tulega koosneb silmapaistvatest keemilistest ja füüsikalistest katsetest, millest paljusid pole mujal näha! Etenduse ajal kõik keeb, pöördub, plahvatab, vahutab ja sätendab – kõik see rõõmustab lapsi ja täiskasvanuid ning jätab unustamatu elamuse. Tulerikka teadusteatri eesmärk on tekitada wow-efekt vaatemänguliste katsetega mida ohutuse kaalutlustel viivad läbi meie esinejad. Kohustuslikus korras rikastame oma etendust väikese huumoriga, mis muudab vaatemängu lõbusamaks ja põnevamaks nii väikestele kui suurtele teadushuvilistele.

Mõne jaoks on see uskumatu sündmus, mis laiendab silmaringi, teiste jaoks on see võimalus kogeda põnevaid, rõõmsaid ja kindlasti teaduslikult ekstreemseid emotsioone. Kuna soovime, et lapsed saaksid võimalikult palju kogemusi saada, kaasama julgemaid vabatahtlikke teadlasti pürotehnilistesse katsetesse, mille nad saavad juhendajaga ohutult koos ära teha. Meie teadusteatrite läbiviijate ammendamatu kujutlusvõime ja karisma annavad tekitavad osalejates suurepärase meeleolu ja igati toetavad pidulikku õhkkonda!

Teadusteater tulega koosneb paljudest pürotehnilistest ja „tuleohtlikest„ katsetest, sealhulgas isetehtud pommide plahvatustest, fööniksi elluäratamisest ja krõpsumootorist rakettide ehitamisest. Kogu teadusteater toimub spetsiaalsete rekvisiitide ja kemikaalide abil ning põhinevad reaalsetel teaduslikel katsetel. Huvitavad katsed on valitud vastavalt vanusegrupile ning osalistele on elamus garanteeritud!

Teater
Teeme Keemiat hind 150
Teeme Keemiat vanus 4-17
Teeme Keemiat katsed 7-15
Teeme Keemiat kestvus 45-90

MIDA ME TEEME

Vaata rohkem

TURVALISUS ENNEKÕIKE

Enne etenduse algust räägivad meie teadusshow läbiviijad lastele ja täiskasvanutele, kuidas tuleb erinevate katsete toimimise ajal käituda. Seega võite olla kindel, et kõiki keemia katseid on korduvalt katsetatud ja need ei kujuta lastele endast mingit ohtu ega kahjusta nende tervist. Ja loomulikult koristame peale keemilist teadusshow enda järel kõik ära ja laseme Teil planeeritud kavaga edasi liikuda.

KUTSU MEID ENDA JUURDE

Teadusshow sobib ideaalselt sünnipäevale, messile, firmapeole või näiteks õhtusele hoovipeole, kus saame Sinu sündmuse eriliseks muuta! Teadusshow saab viia läbi absoluutselt kõikjal – olgu see maja tagahoov, väike korter või tänavanurgake – me ei karda kitsaid ruume ega raskeid ilmastikuolusid.

Teeme Keemiat puhtus

Puhtus peale etendust!
Teadusteatri ajal tekkinud prügi koristame alati enda järel ilusti ära.

Teeme Keemiat kaasatus

Interaktiivne kaasatus!
Kõik vabatahtlikud saavad katsetes osa võtta ning iseseisvalt läbi viia.

Teeme Keemiat elamus

Elamusrikas kogemus!

 

Äratame koos lastes huvi teaduse vastu ning kingime unustamatuid emotsioone!

Teeme Keemiat asukoht

Etendused üle Eesti!
Tuleme esinema Teie poolt määratud kohta – toimugu see hoovis või kohvikus.

TEADUS INSPIREERIB LAPSI

Kui teid on juba külastanud erinevad animaatorid, mustkunstnikud või muud meelelahutajad ja te ei tea, kuidas näiteks sünnipäeval külalisi üllatada, siis teadusteater Teeme Keemiat on just SEE MIDA OTSITE!

Saada präing