ME OLEME TEADUSTEATER

Me teame kuidas muuta teadus huvitavaks ehk emotsioonirikas ja meeliergutav teadusshow on garanteeritud!

NATUKE TEADUSTEATRIST

Teeme Keemiat on teaduslabor, mis korraldab teadushuvilistele, eeskätt lastele ja noortele suunatud teadusetendusi. Oleme veendunud, et demonstreerides noortele visuaalseid keemilisi reaktsioone, saame tekitada nendes suuremat huvi maailma avastamise vastu ning arendada edaspidist loomingulist suhtumist ja kujutlusvõimet teaduse suhtes.

Soovime muuta Teie sündmust lõbusate ja õpetlike teaduskatsetega meeldejäävaks ning keemia- ja füüsikaseadused kergesti mõistetavaks. Meie teadlased viivad läbi erinevaid katseid ning jagavad oma säravamaid kogemusi, mis avavad nii lastele kui täiskasvanutele uksed põnevasse maailma.

Kõige paremini jääb meelde see, mida teeme oma kätega. Andes lapsele võimaluse katsetada ja ise proovida erinevaid keemilisi protsesse ellu viia, rikastame nende teadmisi neid ümbritsevast maailmast.

Teeme Keemiat eesmärk

MEIE EESMÄRK

Meie eesmärk on muuta maailma teadusteatriga paremaks kohaks! Süstime meelsasti lastesse teadusepisikut ning soovime äratada neis suuremat huvi teaduse ja maailma avastamise vastu ning arendada edaspidist loomingulist suhtumist ja kujutlusvõimet teaduse suhtes.

Kõige parem kingitus meile on saada teada, et tulevased maailmamuutjad on saanud inspiratsiooni meie noorte keemikutelt.

Kõigist teadlased ei saa, kuid me soovime, et oleks aina rohkem huvilisi maailma, teaduse ja kõige uue vastu.

ÜLILAHE MEESKOND

Teadusteatri meeskond koosneb noortest entusiastlikest keemikutest, kes viivad läbi emotsioonirikkaid ja õpetlikke eesti-vene-inglise etendusi lisaks üle kogu Eesti ka välismaal. Teeme Keemiat rõõmsameelne ja sõbralik teadusteatri seltskond, kes on valmis mitmesuguseid ägedaid ideid ellu viima ja unustamatuid pidustusi organiseerima. Kindlasti tunnevad nad huvi praktilise keemia näitemängu vastu. Kogu ilu saladus peitub kliendi soovide täitmises ning külaliste üllatamises. Oleme alati valmis koostama huvitavat programmi, mis vastab kõigile tellija nõudmistele.

Teeme Keemiat meeskond
Teeme Keemiat kogemus

PIKAAJALINE KOGEMUS

Meil on 8-aastane kogemus meelelahutusürituste korralduses ning oleme pikka aega teinud koostööd erinevate organisatsioonidega. Meie meeskond koosneb professionaalsetest animaatoritest kes tunnevad siirast huvi praktilise keemia näitemängu vastu. Täiustame oma programme, uuendame pidevalt rekvisiite ja kostüüme ning investeerime oma aega etenduste formaadi ideaalseks lihvimiseks. Garanteeritud tulemuseks on etendused alati lõbusad ning huvitavad nii lastele kui lapsevanematele endile. Teadus on äge, kutsu meid külla ja me näitame miks!