LEND STRATOSFÄÄRI

Viime ulmelised projektid koos kõrgustesse! Stratosfäärist saab uus piir.

Teenuse kaanepilt kosmosest. Stratoschem ja Teeme Keemiat

LEND STRATOSFÄÄRI

Teeme Keemiat korraldatav lend stratosfääri on ülimalt õpetlik ja kaasahaarav programm, kus osalejad saavad väikestes gruppides teha ise kõiki vajalikke ettevalmistusi selleks, et pall õhku tõuseks ja tagasi maale maanduks. Paar tundi tihedalt sisustatud õhupalli täitmise, konteineri ehitamise, lennuametiga lennu kooskõlastamise ja sidesüsteemi loomisega jäävad kõikidele eluks ajaks meelde.

Stratosfääri lennu programmi eesmärk on anda osalejatele võimalus viia läbi suurejooneline projekt mida maailmas on väga vähesed inimesed teha saanud. Kindlasti äratab see osalejates suurt huvi praktilise teaduse vastu ning unustamatuid kogemusi.

Iga ülesande täitmisel on kindlasti abiks meie koordinaatorid, kes tagavad osalejatele kõik vajalikud vahendid ja juhtnöörid. Kogu programmi vältel käib osalejate järk-järguline harimine ja emotsionaalne toetamine.

Teemekeemiat stratosfäär
Teemekeemiat stratosfäär ettevalmistus

LENNU ETTEVALMISTUS

Kogu ettevalmistus toimub kogenute juhendajate kontrolli all mis viib eksimisvõimaluse praktiliselt nulli. Projekti õnnestumiseks koostatakse olenevalt osalejate arvust 3-4 gruppi, millest kõik saavad valida milliseid ülesandeid täita soovitakse. Osalejatele etteantud ülesanded on täiesti jõukohased ning juhendajad pidevalt jälgivad, et oleks tähelepanu pööratud ka pisematele detailidele. Grupis tegutsemine annab projektis osalejatele võimaluse lihvida oma meeskonnatöö oskusi ning õppida enda jaoks midagi uut ja põnevat.

LENDAME ÜHESKOOS KOSMOST UURIMA!

Uuri lähemalt

PROGRAMMI TULEMUS

Programmi tulemusena saavad viia ellu unikaalse stratosfääri külastuse, tuues kõrgustest tagasi foto- ja videojäädvustusi, mida saab vaadata kas samal päeval ürituse käigus või hiljem, kui sellest on kokkuvõttev video loodud. Kuna ettevalmistust on võimalik varakult planeerida, saab disainida konteineri tõeliseks “turunduspommiks”, millega edaspidi sotsiaalmeedia avarusi vallutada.

Teemekeemiat stratosfäär tulemus
Teeme Keemiat hind 1000
Teeme Keemiat vanus 16-65
Teeme Keemiat katsed 3-4
Teeme Keemiat kestvus 7-10

MIDA ME TEEME

Vaata rohkem

JUHENDAJA AITAB

Enne programmi algust räägivad meie koordinaatorid läbi, millega tuleb erinevate ülesannete täitmisel arvestada ning kuidas neid kõige paremini teha saab. Juhendajat on valmis vastama kõikidele küsimustele ning jagama oma mitmeaastaseid kogemusi ja teadmisi ilmapalli stratosfääri lennutamises. Programmi tellija võid kindel olla, et tuleb ülimalt äge ja silmaringi avardav teadustöötuba mille tulemusena tuuakse maale tagasi osalejate poolt ehitatud konteiner koos imelise video- ja fotomaterjaliga.

LEIAME KOOS ÕIGE KOHA

Oleme siiani korraldanud lende stratosfääri firmapidude ja eriprojektide raames ning oleme uutele ideedele alati vastutulelikud. Kõik mida stardiks vajame on natuke suurem muruväljak, kus läheduses puuduvad segavad faktorid nagu näiteks puud või tänavavalgustused. Sademed ei ole meie jaoks kuigi suur probleem kuna saame kogu ettevalmistuse teha telkides ning hiljem saab videos vaadata kui kõrgel siiski vihmapilved olla võiksid.

Teeme Keemiat vahendid

Vahendite olemasolu!
Stratosfääri lennu läbi-viimise jaoks vajaoleva inventari olemasolu.

Teeme Keemiat kaasatus

Interaktiivne kaasatus!
Kõik vabatahtlikud saavad oma kätega ettevalmistusi teha ning palli üles saata.

Teeme Keemiat elamus

Õpetlik kogemus!
Iga liige saab vastavalt valitud grupile valdkonna põhise väljaõppe.

Teeme Keemiat location

Lennud üle Eesti!
Valmistame lennu soovitud kohas koos ette ning toome jäädvustused maale.

STRATOSFÄÄR LAIENDAB PIIRE!

Kui plaanid oma ulmelist turundusideed viia uuele taseme või korraldada unustamatud suvepäevad täis ainulaadseid elamusi, siis teadusteatri Teeme Keemiat koordinaatorid on just need kellaga TASUB ÜHENDUST VÕTTA!

Võta ühendust