Teenuse kaanepilt kosmosest. Stratoschem ja Teeme Keemiat

Mis On Lend Stratosfääri?

Teeme Keemiat korraldatav lend stratosfääri on ülimalt õpetlik ja kaasahaarav programm, kus osalejad saavad väikestes gruppides teha ise kõiki vajalikke ettevalmistusi selleks, et pall õhku tõuseks ja tagasi maale maanduks. Paar tundi tihedalt sisustatud õhupalli täitmise, konteineri ehitamise, lennuametiga lennu kooskõlastamise ja sidesüsteemi loomisega jäävad kõikidele eluks ajaks meelde.

Stratosfääri lennu programmi eesmärk on anda osalejatele võimalus viia läbi suurejooneline projekt mida maailmas on väga vähesed inimesed teha saanud. Kindlasti äratab see osalejates suurt huvi praktilise teaduse vastu ning unustamatuid kogemusi.

Iga ülesande täitmisel on kindlasti abiks meie koordinaatorid, kes tagavad osalejatele kõik vajalikud vahendid ja juhtnöörid. Kogu programmi vältel käib osalejate järk-järguline harimine ja emotsionaalne toetamine.

Teeme Keemiat teenus õhupall1
Teemekeemiat stratosfäär ettevalmistus

Stratosfääri Lennu Ettevalmistus?

Kogu ettevalmistus toimub kogenute juhendajate kontrolli all mis viib eksimisvõimaluse praktiliselt nulli. Projekti õnnestumiseks koostatakse olenevalt osalejate arvust 3-4 gruppi, millest kõik saavad valida milliseid ülesandeid täita soovitakse.

Osalejatele etteantud ülesanded on täiesti jõukohased ning juhendajad pidevalt jälgivad, et oleks tähelepanu pööratud ka pisematele detailidele. Grupis tegutsemine annab projektis osalejatele võimaluse lihvida oma meeskonnatöö oskusi ning õppida enda jaoks midagi uut ja põnevat.

Lendame Üheskoos Kosmost Avastama!

Stratosfääri Lennu Tulemus?

Programmi tulemusena saavad viia ellu unikaalse stratosfääri külastuse, tuues kõrgustest tagasi foto- ja videojäädvustusi, mida saab vaadata kas samal päeval ürituse käigus või hiljem, kui sellest on kokkuvõttev video loodud. Kuna ettevalmistust on võimalik varakult planeerida, saab disainida konteineri tõeliseks “turunduspommiks”, millega edaspidi sotsiaalmeedia avarusi vallutada.

Teemekeemiat stratosfäär tulemus
Teeme Keemiat etenduse hind

Alates 1000€

Teeme Keemiat osalejate vanus

16-65 aastat

Teeme Keemiat grupi suurus

3-4 gruppi

Teeme Keemiat etenduse kestvus

7-10 tundi

Turvalisus Ennekõike

Enne etenduse algust räägivad meie teadusshow läbiviijad lastele ja täiskasvanutele, kuidas tuleb erinevate katsete toimimise ajal käituda. Seega võite olla kindel, et kõiki keemia katseid on korduvalt katsetatud ja need ei kujuta lastele endast mingit ohtu ega kahjusta nende tervist. Ja loomulikult koristame peale keemilist teadusshow enda järel kõik ära ja laseme Teil planeeritud kavaga edasi liikuda.

Kutsu Meid Enda Juurde

Teadusshow sobib ideaalselt sünnipäevale, messile, firmapeole või näiteks õhtusele hoovipeole, kus saame Sinu sündmuse eriliseks muuta! Teadusshow saab viia läbi absoluutselt kõikjal – olgu see maja tagahoov, väike korter või tänavanurgake – me ei karda kitsaid ruume ega raskeid ilmastikuolusid.