Kuidas korraldada lapsele meeldejääv sünnipäev?

Kuidas korraldada lapsele meeldejääv sünnipäev?

Iga lapse jaoks on tema sünnipäev oluline sündmus. Parim kingitus, mida vanemad oma lapsele sellel päeval teha saavad on korraldada tema unistuste sünnipäev, mis jääks pikaks ajaks meelde.

Lapse sünnipäev ei ole kunagi olnud vaid friikartulite ja vinku-viinerite söömine ning võistlemine, kes kiiremini kingitused pakendist või veel halvem ümbrikust lahti saab. See on ikkagi tore kokkusaamispidu mida on vanematel tore kõrvalt jälgida ja näha kuidas aastaga laps muutunud on.

Teadusteater on ideaalne võimalus kuidas pakkuda oma lapsele ja tema sõpradele ülipõnevat, lõbusat ja harivat ajaveetmisvõimalust kus lapsed saavad ise oma kätega ohutult katseid läbi viia.

Kuidas olukorrast välja tulla?

Tõsi küll on lapsevanemal enne sünnipäeva pidu palju stressirohket askeldamist, kuna lapse sünnipäeva pidu peab õnnestuma ja olema meeldejääv ja kindlasti lõbus.

Ja võimalusi mida sünnipäeval teha on tohutu, kuid kuidas valida see õige, et mitte „läbi kukkuda“

Tegelikult on laste puhul lihtsalt nii palju nüansse, millele on vaja mõelda ja tihtipeale kui aega planeerimiseks ja korraldamiseks ei jätku, on õigem valik kutsuda keegi kes teeb teie eest kogu meelelahutustöö ära.

Ideaalne oleks korraldada nii, et mängud või show oleks teemapeoga kooskõlas. Alati on soodsam natuke pingutada ja mängud ise korraldada. Samas selleks, et pidu ise nautida, tasub võib-olla võimalusel keegi kutsuda lastega tegelema.

Teadusteater Teeme Keemiat on selles alati abiks olnud ning lasknud vanematel sünnipäeva ajal mitte lihtsalt puhata vaid ka ise meelelahutusprogrammist osa võtta.

Lapse Sünnipäeva Kingitus

Laste jaoks on teadus tõesti põnev, hariv ja lihtsalt äge!

+

Lastele mõeldud keemilised katsed meelitavad tõepoolest nende tähelepanu, sest lubame neil ise kõiki efektseid katseid läbi viia ja sellega oma vanemaid meeldivalt üllatada.

Lisaks jagavad meie teadusteatri läbiviijad ka teavet selle kohta, kuidas need keemilised protsessid toimuvad ning paljastavad mõningad huvitavad saladused.

Lastele mõeldud teaduskatsed ei näe mitte ainult vaatemängulised kuna keemikud selgitavalt lastele arusaadavas keeles, kuidas loodusseadused toimivad.

Seetõttu ei üllata lapsi mitte ainult “teaduslikud imed”, vaid nad õpivad maailma tundma ja saavad positiivse tõuke loodusteaduste õppimiseks.

Olgu lapse sünnipäev mitte ainult põnev vaid ka õpetlik!

+

Teadusteatri keemikud viivad läbi huvitavaid keemilisi katseid, räägivad publikule erinevatest keemilistest reaktsioonidest ning loovad lastele tõelise „keemilise atmosfääri“, mis paneb neid kõige uue vastu rohkem huvi tundma.

Lapse sünnipäev või mõni muu laste üritus võib olla mitte ainult huvitav ja värvikas, vaid ka kasulikult õpetlik sündmus. Tähtis on just nende enda keeles rääkida. Tihtipeale tähendab see seda, et vanemad ei saagi aru mis „keeles“ me üksteisega suhtleme 

Etenduste ajal ei peaks ema ega isa laste pärast üldse muretsema, sest kõik teaduslikes programmides sisalduvad katsed on 100% ohutud, komponendid ja materjalid absoluutselt mittetoksilised.

Garanteeritud tulemuseks on etendused alati lõbusad ning huvitavad nii klientidele kui ka tegijatele endile – teadus on äge, kutsu meid külla ja me näitame miks!

Samuti võid vaadata kõigest sellest sünnipäeva videot

Jaga keemilist postitust oma sõpradega!