KRÜO-TEADUSETENDUS

Isetehtud imeline jäätis on igati garanteeritud!

Krüo-teadusetendus kaanep(ilt

KRÜO-TEADUSETENDUS

Teeme Keemiat Krüo-teadusetendus on lummav teadusprogramm täis maagiat ja külmutamist, mis paneb lapsi igas vanuses teaduse vastu rohkem huvi tundma. Kasutame katsete läbiviimisel vedelat lämmastikku, külmutades kõike mis ette jääb – alustades õhust, millega saab klaasis mängida ning lõpetades banaaniga naelte löömisega. Krüo-teadusetenduse eesmärk on tekitada külmutav wow-efekt vaatemänguliste katsetega suuremal skaalal. Katsed lämmastikuga on küll keerulised, kuid need on täiesti ohutud, sest kõiki katseid viiakse läbi meie keemikute juhendamisel.

Jälgime üheskoos kuidas võlurid multifilmides ära kaovad ning kuidas objektid madalatel temperatuuridel oma omadusi muudavad. Laste peamine küsimus: „Kas on ehk võimalik külmutmisega ka midagi õhku lasta?“ saab alati oma originaalse vastuse. Loomulikult peale plahvatuste saavad lapsed teada kuidas on võimalik purustada roosi kui klaasvaasi ning meie imemaitsva lämmastikjäätisega jääb teadusetendus nii lastele kui täiskasvanutele pikaks ajaks meelde! Huvitavad katsed on valitud vastavalt vanusegrupile ning osalistele on elamus garanteeritud!

Etendus
Teeme Keemiat hind 250
Teeme Keemiat vanus 4-17
Teeme Keemiat katsed 8-10
Teeme Keemiat kestvus 60-120

MIDA ME TEEME

Vaata rohkem

TURVALISUS ENNEKÕIKE

Enne etenduse algust räägivad meie teadusetenduse läbiviijad lastele ja täiskasvanutele, kuidas tuleb erinevate katsete toimimise ajal käituda. Seega võite olla kindel, et kõiki keemia katseid on korduvalt katsetatud ja need ei kujuta lastele endast mingit ohtu ega kahjusta nende tervist. Ja loomulikult koristame peale keemilist etendust enda järel kõik ära ja laseme Teil planeeritud kavaga edasi liikuda.

KUTSU MEID ENDA JUURDE

Krüo-teadusetendus sobib ideaalselt laste sünnipäevale, messile, firmapeole või näiteks õhtusele hoovipeole, kus saame erilise sündmuse meeldejäävaks muuta! Teadusetendust saab viia läbi absoluutselt kõikjal – olgu see maja tagahoov, väike korter või tänavanurgake – me ei karda kitsaid ruume ega raskeid ilmastikuolusid. Jäätist saavad kõik!

Teeme Keemiat puhtus

Puhtus peale etendust!
Teadusteatri ajal tekkinud prügi koristame alati enda järel ilusti ära.

Teeme Keemiat kaasatus

Interaktiivne kaasatus!
Kõik vabatahtlikud saavad katsetes osa võtta ning iseseisvalt läbi viia.

Teeme Keemiat elamus

Elamusrikas kogemus!
Äratame koos lastes huvi teaduse vastu ning kingime unustamatuid emotsioone!

Teeme Keemiat asukoht

Etendused üle Eesti!
Tuleme esinema Teie poolt määratud kohta – toimugu see hoovis või kohvikus.

TEADUS INSPIREERIB LAPSI

Kui teid on juba külastanud erinevad animaatorid, mustkunstnikud või muud meelelahutajad ja te ei tea, kuidas näiteks sünnipäeval külalisi üllatada, siis teadusteater Teeme Keemiat on just SEE MIDA OTSITE!

Saada präing