Natuke Minu Teadusteatri Tegevustest!

+

Teeme Keemiat on mobiilne teaduslabor, mis korraldab teadushuvilistele, eeskätt lastele ja noortele suunatud meeldejäävaid teadusetendusi.

Olen veendunud, et demonstreerides noortele visuaalseid keemilisi reaktsioone, saab tekitada nendes suuremat huvi maailma avastamise vastu ning arendada edaspidist loomingulist suhtumist ja kujutlusvõimet teaduse suhtes.

Soovin muuta Teie sündmust lõbusate ja õpetlike teaduskatsetega meeldejäävaks ning keemia- ja füüsikaseadused kergesti mõistetavaks. Viin igapäevaselt läbi erinevaid katseid ning jagan oma säravamaid kogemusi, mis avavad nii lastele kui täiskasvanutele uksed põnevasse maailma.

Õige Inimene Õiget Tööd Tegemas

Kõigist teadlased ei saa, kuid me soovime, et oleks aina rohkem huvilisi maailma, teaduse ja kõige uue vastu.

Viktor Tund
Viktor TundProjektijuht / esineja
Kunagi ta igavles koolis keemia tundide ajal proovides mitte magama jääda! Ja nüüd ei suuda ta teaduseta oma elu ette kujutada. See näitab, kui imeline saab teadus praktikas olla. Mida suurem ja keerulisem katse on, seda suurem huviga hakkab ta seda realiseerima. Tema etendused on täis üllatusil mis panevad publiku alati ohkama. Kelle veel kui mitte tema käe all saavad lapsed ohutult oma esimese keemilise plahvatuse läbi viia.

Minus Ei Ole Vaja Kahelda – Ma Annan Endast Parima?

Mul on 7-aastane kogemus meelelahutusürituste korralduses ning olen pikka aega teinud koostööd erinevate organisatsioonidega. Teeme Keemiat esindab professionaalsest animaatorist, meelelahutajast, koomikust, kes tunneb siirast huvi praktilise keemia näitemängu vastu.

Täiustan oma programme, uuendan pidevalt rekvisiite ja kostüüme ning investeerin oma aega etenduste formaadi ideaalseks lihvimiseks. Garanteeritud tulemuseks on etendused alati lõbusad ning huvitavad nii lastele kui lapsevanematele endile. Teadus on äge, kutsu mind külla ja ma näitame miks!

Teeme Keemiat eesmärk
Teeme Keemiat kogemus

Oled Otsimas Peole Midagi Harivat Ja Meeldejäävat?

Kõige paremini jääb meelde see, mida teeme oma enda kätega. Andes lapsele võimaluse katsetada ja ise proovida erinevaid keemilisi protsesse ellu viia, rikastame nende teadmisi neid ümbritsevast maailmast.

Teadus Inspireerib Lapsi

Kui teid on juba külastanud erinevad meelelahutajad ja ei tea, kuidas näiteks sünnipäeval külalisi üllatada, siis teadusteatri Teeme Keemiat populaarne keemik on just SEE KEDA OTSITE.

Võta ühendust