Natuke Minu Teadusteatri Tegevustest!

+

Teeme Keemiat on Eestis kõige ägedam teadusteater mis pakub meeldejäävat elamust nii lastele kui ka vanematele. Kes ei usu, uurigem järgi nendelt kes on ägeda kogemuse osaliseks saanud 🙂

Olen veendunud, et demonstreerides noortele visuaalseid keemilisi reaktsioone, saab tekitada nendes suuremat huvi maailma avastamise vastu ning arendada edaspidist loomingulist suhtumist ja kujutlusvõimet teaduse suhtes.

Soovin muuta Teie sündmust lõbusate ja õpetlike teaduskatsetega meeldejäävaks ning keemia- ja füüsikaseadused kergesti mõistetavaks. Viin igapäevaselt läbi erinevaid katseid ning jagan oma säravamaid kogemusi, mis avavad nii lastele kui täiskasvanutele uksed põnevasse maailma.

“See oli mu parim sünnipäev” – vastab tõele 😉

Ikka Õige Inimene Õiget Asja Ajamas

“Ma ei ole teadlane ega keemik aga Eestis ei ole kedagi paremat kes suudaks sünnipäeva keemia katsetega ägedamaks teha.”

Teeme Keemiat Viktor Tund

Nagu Ikka Annan Endast Parima

Mul on 10-aastane kogemus meelelahutusürituste korralduses ning olen pikka aega teinud koostööd erinevate organisatsioonidega. Teeme Keemiat pakub professionaalset animaatorit, meelelahutajat, koomikut, kes tunneb siirast huvi praktilise keemia näitemängu vastu.

Täiustan oma programme, uuendan pidevalt rekvisiite ning investeerin oma aega etenduste formaadi ideaalseks lihvimiseks. Garanteeritud tulemuseks on etendused alati lõbusad ning huvitavad nii lastele kui lapsevanematele endile. Kutsu mind külla ja näed miks minu etendused on parimad Eestis.

Teeme Keemiat eesmärk
Teeme Keemiat kogemus

Oled Otsimas Peole Midagi Harivat Ja Meeldejäävat?

Kõige paremini jääb meelde see, mida teeme oma enda kätega. Andes lapsele võimaluse katsetada ja ise proovida erinevaid keemilisi protsesse ellu viia, rikastame nende teadmisi neid ümbritsevast maailmast.

Seepärast viib sünnipäevalaps kõiki katseid koos oma sõpradega ise läbi ja saab otsustada mida ja kui palju kokku segada. Mina aga juhenda ja soovitan kuidas paremini teha, et tulemus võimalikult meeldejääv oleks.

Teadus Inspireerib Lapsi

Kui Teid on juba külastanud erinevad meelelahutajad ja enam ei tea, kuidas näiteks lapse sünnipäeval külalisi üllatada ja endale puhkepausi tekitada siis teadusteatri Teeme Keemiat populaarne keemik on just SEE KEDA OTSID.

Võta ühendust