Natuke Meie Teadusteatri Tegevustest!

+

Teeme Keemiat on mobiilne teaduslabor, mis korraldab teadushuvilistele, eeskätt lastele ja noortele suunatud meeldejäävaid teadusetendusi.

Oleme veendunud, et demonstreerides noortele visuaalseid keemilisi reaktsioone, saame tekitada nendes suuremat huvi maailma avastamise vastu ning arendada edaspidist loomingulist suhtumist ja kujutlusvõimet teaduse suhtes.

Soovime muuta Teie sündmust lõbusate ja õpetlike teaduskatsetega meeldejäävaks ning keemia- ja füüsikaseadused kergesti mõistetavaks. Meie keemikud viivad läbi erinevaid katseid ning jagavad oma säravamaid kogemusi, mis avavad nii lastele kui täiskasvanutele uksed põnevasse maailma.

Õiged Inimesed Õiget Tööd Tegemas

Kõigist teadlased ei saa, kuid me soovime, et oleks aina rohkem huvilisi maailma, teaduse ja kõige uue vastu.

Mikk Mihkel Vaabel
Mikk Mihkel VaabelTegevjuht
Tundub nagu ta olekski keemikuks sündinud. Tema innukus ja huvi teaduse vastu suurem kui kellelgi teisel. Luua uusi aineid, leiutada uskumatuid katseid, kus üks on lahedam kui teine – kõik see on tõelise keemiku tunnusjooned. Tõenäoliselt ei ole ühtegi küsimust millele ta ei suudaks etenduse ajal vastata. “Ta on Edisoni tüüpi: katsetaja, proovija, leiutaja.” Selline nutikas praktik ilma kelleta poleks teadusteater Teeme Keemiat kunagi populaarseks saanud.
Viktor Tund
Viktor TundProjektijuht
Kunagi ta igavles koolis keemia tundide ajal proovides mitte magama jääda! Ja nüüd ei suuda ta teaduseta oma elu ette kujutada. See näitab, kui imeline saab teadus praktikas olla. Mida suurem ja keerulisem katse on, seda suurem huviga hakkab ta seda realiseerima. Tema etendused on täis üllatusil mis panevad publiku alati ohkama. Kelle veel kui mitte tema käe all saavad lapsed ohutult oma esimese keemilise plahvatuse läbi viia.

Meis Ei Ole Vaja Kahelda – Me Anname Endast Parima?

Meil on 8-aastane kogemus meelelahutusürituste korralduses ning oleme pikka aega teinud koostööd erinevate organisatsioonidega. Meie meeskond koosneb professionaalsetest animaatoritest kes tunnevad siirast huvi praktilise keemia näitemängu vastu.

Täiustame oma programme, uuendame pidevalt rekvisiite ja kostüüme ning investeerime oma aega etenduste formaadi ideaalseks lihvimiseks. Garanteeritud tulemuseks on etendused alati lõbusad ning huvitavad nii lastele kui lapsevanematele endile. Teadus on äge, kutsu meid külla ja me näitame miks!

Teeme Keemiat eesmärk
Teeme Keemiat kogemus

Oled Otsimas Peole Midagi Harivat Ja Meeldejäävat?

Kõige paremini jääb meelde see, mida teeme oma enda kätega. Andes lapsele võimaluse katsetada ja ise proovida erinevaid keemilisi protsesse ellu viia, rikastame nende teadmisi neid ümbritsevast maailmast.

Teadus Inspireerib Lapsi

Kui teid on juba külastanud erinevad meelelahutajad ja ei tea, kuidas näiteks sünnipäeval külalisi üllatada, siis teadusteater Teeme Keemiat on just SEE MIDA OTSITE.

Võta ühendust