KEEMILINE TEADUSSHOW

Vaatemänguline ja meeldejääv elamus kõigile osalistele!

Keemiline teadusshow kaanepilt

TEADUSSHOW

Teeme Keemiat teadusshow on elamusrikas ja meeldejääv programm täis värvilisi leeke, võimsaid plahvatusi ja muinasjutulisi udukogusid nii lastele kui täiskasvanutele. Teadusshow eesmärk on tekitada wow-efekt vaatemänguliste katsetega suuremal skaalal, mida ohutuse kaalutlustel viivad läbi meie esinejad. Kohustuslikus korras rikastame oma etendust väikese huumoriga, mis muudab vaatemängu lõbusamaks ja põnevamaks nii väikestele kui suurtele teadushuvilistele.

Eelkõige on aga laste juures tähtis, et nad saaksid ka ise proovida ning katsetada, mil moel üks või teine asi siin maailmas toimib ja meie oleme neile selles alati abiks. Sel põhjusel kaasatakse julgeid vabatahtlikke teadlasi ohutumatesse katsetesse, mille nad saavad juhendajaga koos ära teha.

Keemiline teadusshow koosneb paljudest katsetest, sealhulgas erinevate vahendite külmutamisest, isetehtud pommide plahvatustest, maagilistest leekreaktsioonidest ja paljust muust. Huvitavad katsed on valitud vastavalt vanusegrupile ning osalistele on elamus garanteeritud!

Show
Teeme Keemiat hind 150
Teeme Keemiat vanus 7-65
Teeme Keemiat katsed 7-15
Teeme Keemiat kestvus 45-120

MIDA ME TEEME

Vaata rohkem

TURVALISUS ENNEKÕIKE

Enne etenduse algust räägivad meie teadusshow läbiviijad lastele ja täiskasvanutele, kuidas tuleb erinevate katsete toimimise ajal käituda. Seega võite olla kindel, et kõiki keemia katseid on korduvalt katsetatud ja need ei kujuta lastele endast mingit ohtu ega kahjusta nende tervist. Ja loomulikult koristame peale keemilist teadusshow enda järel kõik ära ja laseme Teil planeeritud kavaga edasi liikuda.

KUTSU MEID ENDA JUURDE

Teadusshow sobib ideaalselt sünnipäevale, messile, firmapeole või näiteks õhtusele hoovipeole, kus saame Sinu sündmuse eriliseks muuta! Teadusshow saab viia läbi absoluutselt kõikjal – olgu see maja tagahoov, väike korter või tänavanurgake – me ei karda kitsaid ruume ega raskeid ilmastikuolusid.

Teeme Keemiat puhtus

Puhtus peale etendust!
Teadusteatri ajal tekkinud prügi koristame alati enda järel ilusti ära.

Teeme Keemiat kaasatus

Interaktiivne kaasatus!
Kõik vabatahtlikud saavad katsetes osa võtta ning iseseisvalt läbi viia.

Teeme Keemiat elamus

Elamusrikas kogemus!

 

Äratame koos lastes huvi teaduse vastu ning kingime unustamatuid emotsioone!

Teeme Keemiat asukoht

Etendused üle Eesti!
Tuleme esinema Teie poolt määratud kohta – toimugu see hoovis või kohvikus.

TEADUS INSPIREERIB LAPSI

Kui teid on juba külastanud erinevad animaatorid, mustkunstnikud või muud meelelahutajad ja te ei tea, kuidas näiteks sünnipäeval külalisi üllatada, siis teadusteater Teeme Keemiat on just SEE MIDA OTSITE!

Saada präing