Keemiline Teadusshow TeemeKeemiat Show-2

Mis On Teadusshow?

Teeme Keemiat teadusshow on elamusrikas ja meeldejääv programm täis värvilisi leeke, võimsaid plahvatusi ja muinasjutulisi udukogusid nii lastele kui täiskasvanutele. Teadusshow eesmärk on tekitada wow-efekt vaatemänguliste katsetega suuremal skaalal. Kohustuslikus korras rikastan oma etendust väikese huumoriga, mis muudab vaatemängu lõbusamaks ja põnevamaks nii väikestele kui suurtele teadushuvilistele.

Eelkõige on aga laste juures tähtis, et nad saaksid ka ise proovida ning katsetada, mil moel üks või teine asi siin maailmas toimib ja mina olen neile selles alati abiks. Sel põhjusel kaasan sünnipäevalapse ja julgemaid vabatahtlikke kõikidesse katsetesse, mille nad saavad oma kätega läbi viia. Mina aga juhendan ja jälgin, et kõik oleks ohutu – nii jääb emotsioon palju kauemaks püsima ning lapsed saavad tõelise kogemuselamuse mida neile ükski kool ilmseltei paku.

Teadusteater kestab kaks tundi mille raames viime läbi 25+ ägedat katset – tundub pikk aeg olevat, kuid võib kindel olla, et selle aja jooksul ei hakka kellelgi hetkekski igav (telefone kasutatakse vaid filmimiseks). Etenduse raames saame teha rohkelt pauku, tekitada plahvatavat udu, lennutada rakette, segada kemikaale kokku, valmistada iseseisvalt jäätist ja kõike muud mis muudavad sünnipäeva eriliseks. Huvitavad katsed on valitud vastavalt vanusegrupile ning osalistele on elamus garanteeritud!

Kui plaanis on etendust toas läbi viia, oleks hea kui saaks etenduse lõpus korra välja minna ja seal mõningaid katseid suurmalt ja ägedamalt läbi viia. Kui aga etendus toimub väljas siis võib kohe suurelt alustada 🙂

Kõik mida mul vaja oleks on:

  1. laud, mille taga saame lastega katseid läbi viia (ideaalis umbes koolilaua suurune);
  2. etenduse lõpus circa 2 liitrit keevat vett;
  3. kõik muu võtan ise kaasa 🙂
TeemeKeemiat Show-1
Teeme Keemiat etenduse hind

Alates 300€

Teeme Keemiat osalejate vanus

8-65 aastat

Teeme Keemiat katsete arv

25 katset

Teeme Keemiat etenduse kestvus

ca. 120min

Turvalisus Ennekõike

Enne etenduse algust räägib teadusshow läbiviija nimega VIKI lastele ja täiskasvanutele, kuidas tuleb erinevate katsete toimimise ajal käituda. Seega võite olla kindel, et kõiki keemia katseid on korduvalt katsetatud ja need ei kujuta lastele endast mingit ohtu ega kahjusta nende tervist. Ja loomulikult koristan peale keemilist teadusshow enda järel kõik ära ja lasen Teil planeeritud kavaga edasi liikuda.

Kutsu Mind Enda Juurde

Teadusshow sobib ideaalselt sünnipäevale, messile, firmapeole või näiteks õhtusele hoovipeole, kus saan Sinu sündmuse eriliseks muuta! Teadusshow saab viia läbi absoluutselt kõikjal – olgu see maja tagahoov, väike korter või tänavanurgake – ma ei karda kitsaid ruume ega raskeid ilmastikuolusid.

Saada päring