Keemiline teadusshow kaanepilt

Mis On Teadusshow?

Teeme Keemiat teadusshow on elamusrikas ja meeldejääv programm täis värvilisi leeke, võimsaid plahvatusi ja muinasjutulisi udukogusid nii lastele kui täiskasvanutele. Teadusshow eesmärk on tekitada wow-efekt vaatemänguliste katsetega suuremal skaalal, mida ohutuse kaalutlustel viivad läbi meie esinejad. Kohustuslikus korras rikastame oma etendust väikese huumoriga, mis muudab vaatemängu lõbusamaks ja põnevamaks nii väikestele kui suurtele teadushuvilistele.

Eelkõige on aga laste juures tähtis, et nad saaksid ka ise proovida ning katsetada, mil moel üks või teine asi siin maailmas toimib ja meie oleme neile selles alati abiks. Sel põhjusel kaasatakse julgeid vabatahtlikke teadlasi ohutumatesse katsetesse, mille nad saavad juhendajaga koos ära teha.

Keemiline teadusshow koosneb paljudest erinevatest katsetest, sealhulgas erinevate vahendite külmutamisest, isetehtud pommide plahvatustest, maagilistest leekreaktsioonidest ja paljust muust. Huvitavad katsed on valitud vastavalt vanusegrupile ning osalistele on elamus garanteeritud!

Teadusshow
Teeme Keemiat etenduse hind

Alates 150€

Teeme Keemiat osalejate vanus

7-65 aastat

Teeme Keemiat katsete arv

7-15 katset

Teeme Keemiat etenduse kestvus

45-120 min

Turvalisus Ennekõike

Enne etenduse algust räägivad meie teadusshow läbiviijad lastele ja täiskasvanutele, kuidas tuleb erinevate katsete toimimise ajal käituda. Seega võite olla kindel, et kõiki keemia katseid on korduvalt katsetatud ja need ei kujuta lastele endast mingit ohtu ega kahjusta nende tervist. Ja loomulikult koristame peale keemilist teadusshow enda järel kõik ära ja laseme Teil planeeritud kavaga edasi liikuda.

Kutsu Meid Enda Juurde

Teadusshow sobib ideaalselt sünnipäevale, messile, firmapeole või näiteks õhtusele hoovipeole, kus saame Sinu sündmuse eriliseks muuta! Teadusshow saab viia läbi absoluutselt kõikjal – olgu see maja tagahoov, väike korter või tänavanurgake – me ei karda kitsaid ruume ega raskeid ilmastikuolusid.